Wniosek – szczere podziękowania lacoste dla wolontariuszy

 

WNIOSEK – szczere podziękowania LACOSTE dla wolontariuszy

Koszulka Merci Polo narodziła się z misją wspierania i demonstrowania zaangażowania marki na rzecz wolontariuszy podczas kryzysu COVID-19.

Firma Lacoste wprowadziła na rynek koszulkę „L12.12 Polo Merci”, Wólka Kosowska hurtownia obuwia limitowaną edycję produktu, który łączy ducha wolontariuszy walczących o powstrzymanie epidemii z całego świata. Dochód wygenerowany z tego produktu zostanie zwrócony międzynarodowym stowarzyszeniom partnerskim pierwszej linii, które nadal pracują dzień i noc podczas kryzysu epidemicznego.
 

Od grudnia 2019 roku świat zmaga się z pandemią Covid-19, której towarzyszy bezprecedensowy kryzys społeczno-gospodarczy. Pani Louise Trotter, dyrektor kreatywna Lacoste, zaprojektowała ekskluzywną koszulkę polo z limitowanej edycji o nazwie „L12.12 Polo Merci”. Produkt narodził się z misją wspierania i demonstrowania zaangażowania marki na rzecz wolontariuszy w czasie kryzysu.

áo polo Merci Lacoste

Historycznie koszulka polo Lacoste zawsze umieszczała w sercu logo aligatora, co jest również symbolicznym nawiązaniem do wartości Lacoste. Buty Wólka Kosowska Na tej koszulce Merci Polo znak solidarności jest przekazywany przez Lacoste poprzez kształt serca otaczający kultowego krokodyla marki. To serce wyraża szczerą wdzięczność marki dla odważnych, kochających ludzi, którzy poświęcają się, by opiekować się innymi w kryzysie. To wolontariusze z fabryk Lacoste pracują dzień i noc, aby wyprodukować niezbędne maski lub odpornych ludzi na linii frontu. Reprezentują silnego ducha kolektywnego, aby pomóc najbardziej zagrożonym podczas wybuchu epidemii. Cała sprzedaż tej koszulki „L12.12 Polo Merci” zostanie przekazana Fundacji Lacoste, która wesprze działania Federacji Czerwonego Krzyża na całym świecie.

Ta akcja Lacoste jest zgodna z zaangażowaniem marki na rzecz społeczności od początku kryzysu, a także pokazuje chęć wniesienia wkładu we wspólne wysiłki w walce z Covid-19. Od marca, dzięki dobrowolnemu zaangażowaniu pracowników, Lacoste wyprodukowała w swoich fabrykach we Francji i Argentynie ponad 200 000 sztuk masek tkaninowych. Maski te zostały dostarczone do władz lokalnych i miejsc pierwszej linii zapobiegania epidemii.

lacoste polo merci

„Koszula „L12.12 Polo Merci” to zobowiązanie marki podczas tego bezprecedensowego kryzysu zdrowotnego. Buty Wólka Kosowska Przemysł modowy może naprawdę, na swój sposób, pokazać działanie i okazać solidarność, aby wspierać i motywować osoby, które dzień i noc umierają do walki z epidemią na linii frontu”.

Pani Louise Trotter, dyrektor kreatywna Lacoste dodała: „Ikoniczny krokodyl Lacoste zamknięty w prostym czerwonym sercu wydaje się być najlepszym sposobem na wyrażenie naszego podziwu. Dla ludzi, którzy pracują nad zapobieganiem chorobom podczas tej pandemii”.

Koszulka „L12.12 Polo Merci” będzie dostępna od 28 maja w Europie i około połowy czerwca w pozostałych częściach świata w wybranych sklepach Lacoste i na stronie internetowej Lacoste.

O FUNDUSZACH LACOSTE
Fundacja Lacoste powstała w 2020 roku, z zadaniem rozwijania i realizacji działań społecznych marki. Wólka Kosowska hurtownia obuwia Fundusz budowany jest już od kilku miesięcy, wszystkie działania ukierunkowane i promowane są na kwestie związane z obecną sytuacją epidemiczną. Gdy kryzys epidemiczny zostanie opanowany, Fundacja Lacoste skoncentruje się na swojej pierwotnej misji: towarzyszeniu młodym ludziom w celu wspólnego tworzenia odpowiedzialnej i bezpiecznej przyszłości poprzez stowarzyszenia, rozwijania zdolności

Calculate the price of your order

550 words
We'll send you the first draft for approval by September 11, 2018 at 10:52 AM
Total price:
$26
The price is based on these factors:
Academic level
Number of pages
Urgency
Basic features
 • Free title page and bibliography
 • Unlimited revisions
 • Plagiarism-free guarantee
 • Money-back guarantee
 • 24/7 support
On-demand options
 • Writer’s samples
 • Part-by-part delivery
 • Overnight delivery
 • Copies of used sources
 • Expert Proofreading
Paper format
 • 275 words per page
 • 12 pt Arial/Times New Roman
 • Double line spacing
 • Any citation style (APA, MLA, Chicago/Turabian, Harvard)

Our guarantees

Delivering a high-quality product at a reasonable price is not enough anymore.
That’s why we have developed 5 beneficial guarantees that will make your experience with our service enjoyable, easy, and safe.

Money-back guarantee

You have to be 100% sure of the quality of your product to give a money-back guarantee. This describes us perfectly. Make sure that this guarantee is totally transparent.

Read more

Zero-plagiarism guarantee

Each paper is composed from scratch, according to your instructions. It is then checked by our plagiarism-detection software. There is no gap where plagiarism could squeeze in.

Read more

Free-revision policy

Thanks to our free revisions, there is no way for you to be unsatisfied. We will work on your paper until you are completely happy with the result.

Read more

Privacy policy

Your email is safe, as we store it according to international data protection rules. Your bank details are secure, as we use only reliable payment systems.

Read more

Fair-cooperation guarantee

By sending us your money, you buy the service we provide. Check out our terms and conditions if you prefer business talks to be laid out in official language.

Read more